ساعت پشتیبانی: 8 الی 16 روزهای کاری (گفتگوی آنلاین)
نوشتن یک نظر

تصمیم شما برای تغییر نقشه های خود به نقشه ایرانی پارسی جو ستودنیست. احتمالا شما در سایت یا سرویس هایتان در حال استفاده از گوگل مپ یا نقشه اوپن استریت هستید. ما برای شما راهنمای کوتاه و ساده ای آماده کرده ایم که به سادگی و بدون اختلال در عملکرد سرویستان ، می توانید نقشه های پارسی جو را جایگزین نقشه های قبلی خود نمایید.

در ادامه نوع نقشه خود را انتخاب نمایید.

نظری بنویسید...
ورود با
یا ارسال به عنوان یک مهمان
افراد در بحث:
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.
 • این نظر منتشر نشده است.
  محمد دست پاک · 4 سال پیش
  با سلام و وقت بخیر
  پارسی جو چه تضمینی بر رایگان ماندن سرویس هایش می تواند داشته باشد؟
  همانند بسیاری از سرویس ها که در بدو شروع رایگان بوده اند و پس از کسب مخاطبان خود هزینه های غیر قابل باوری را در ازای سرویس های خود مطالبه می نمایند.
  آیا تغییر در سیاست های کاری و برنامه ای شما در ارایه سرویس ها اطلاع رسانی خواهد شد؟


  با سپاس
  • این نظر منتشر نشده است.
   ابراهیم زارع · 3 سال پیش
   سلام آقای پاک دست
   سرویس نقشه پارسی جو نزدیک به 5 سال هست که در حال فعالیته، با همه مشکلاتی که داشتیم سرویس ها رو رایگان در اختیار هموطنانمون قرار دادیم، تضمینی برای رایگان ماندن سرویس ها نیستش ولی قطعا هر موقع که تصمیم به تغییر این رویکرد گرفته شد قبل از آن اطلاع رسانی خواهد شد و حتما برای کاربرانی که در این مدت با نواقص پارسی جو همراه بودن و به پارسی جو وفادار ماندن پیشنهادات ویژه ارائه خواهد شد.
   • این نظر منتشر نشده است.
    یاسر · 3 سال پیش
    متاسفانه سرویس های ایرانی نشون دادن بسیار غیر قابل اعتماد هستن، ومعمولا برای قیمت گذاری بسیار غیر منصفانه عملمی کنن خبر دادن در مورد تغییر سیاست هم از قاعده مستثنا نیست!

    چند وقت پیش یکی از سرویس های ابری با من تماس گرفت وگفت برای ادامه همکاری باید 5 میلیون تومان به صورت ماهیانه بپردازیم

    با یک سبک سنگین بسیار ساده با این وضعیت اقتصادی دیدیم سرویس های گوگل به مراتب قابل اعتماد ترن و سرویس بر روی سیستم ابری گوگل پیاده سازی کردیم.( یعنی سرور را از اول پیاده سازی کردیم و تعدادی کاربر سمت اپلیکیشن از دست دادیم)
 • این نظر منتشر نشده است.
  محمد · 4 سال پیش
  سلام برای وردپرس پلاگین ارائه دهید لطفا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…